Anasayfa Hakkımızda Ürün Çeşitlerimiz IP Kamera Demo Referanslarımız Bize Ulaşın
 

PLANET Endüstriyel Switch - Fiber Optik Kablo Sonlandırma Otdr Test
 

    Hizmetlerimiz

 
 

 
     

    Duyurular / Haberler

 

    Ürün Kategorilerimiz

 
 

 
 
9 : 24 : 228955
 
 

   

 
 

 
     
 

Anket

 
 

Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Google Reklamları
Google Aramaları
Arkadaş Tavsiyesi
Referans Listesi
 
     
   
 

Ürün İsmi : PLANET Endüstriyel Switch
Ürün Fiyatı : Sorunuz
Ürün Tanımı :
PLANET ISW-621TF 4XUTP + 2 Fiber -40+75C Endüstriyel Switch Sitemizde bulunmayan diğer planet ürünleri ve endüstriyel switch talepleriniz için teklif isteyiniz.
 
 

Teknik Özellikler

 

Model

ISW-621TF 

Hardware Özellikleri

Bakır Portlar

4 x 10/100Base-TX, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDI-X
10Base-T: 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 cable (100meters, max.)
100Base-TX: 2-pair UTP Cat. 5, 5e, 6 cable (100meters, max.)

Fiber Portlar

Port / Type
2 x 100Base-FX / LC Konnektör
Kablo Türü
Multi-mode: 50/125μm / 62.5/125μm fiber
Single-mode: 9/125μm fiber

Ebatlar(W x D x H)

135 x 97 x 32 mm

Ağırlık

442g

Güç Gereksinimi

12~48V DC,
Ters voltaj korumalı,yedek güç kaynağı girişi

Güç Tüketimi

Max. 16 Watts / 54 BTU

Montaj

DIN Rail Kit / Duvar

Alarm

Hata röle çıkışı

Switch Özellikleri

Switching Yapısı

Store-and-Forward

Adres Tablosu

2K 

Buffer

1Mbit

Akış Denetimi

Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex

Switch Fabric

1.2Gbps

Perfromns

0.89Mpps @ 64Bytes

Uyumluluk

Standartlar

IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control

Regulasyon

FCC Part 15 Class A, CE

Dayanıklılık

IEC60068-2-32 (Free fall)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-6 (Vibration)

Çevresel

Isı

Çalışma: -40~75 Degree C
Saklama: -40~85 Degree C

Nem

Çalışma: 5~90%
Saklama: 5~90% (Non-condensing)

 
 
   
Bu Ürün 3009 Kişi Tarafından incelendi.
 
     
Fiber Optik Kablo
   NET KAMERA ve FİBER OPTİK İLETİŞİM SİSTEMLERİ  
   TEL: 0(262) 324 70 41 - 42 FAX: 0 (262) 324 70 45  
   Her hakkı saklıdır. © 2010 fiber-optik.net