Anasayfa Hakkımızda Ürün Çeşitlerimiz IP Kamera Demo Referanslarımız Bize Ulaşın
 

 

    Hizmetlerimiz

 
 

 
     

    Duyurular / Haberler

 

    Ürün Kategorilerimiz

 
 

 
 
2 : 152 : 257367
 
 

   

 
 

 
     
 

Anket

 
 

Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Google Reklamları
Google Aramaları
Arkadaş Tavsiyesi
Referans Listesi
 
     
fiber optik kablo
   
 
Ürün Numarası Ad FİYAT
PATCH CORDS FİBER OPTİK PATCH KABLOLAR  
FPC-SMSCSC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-SC S.Mode 2mt $4,16
FPC-SMSCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-LC S.Mode 2mt $4,16
FPC-SMSCST2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-ST S.Mode 2mt $4,16
FPC-SMSTST2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-ST S.Mode 2mt $4,16
FPC-SMSTLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-LC S.Mode 2mt $4,16
FPC-SMLCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX LC-LC S.Mode 2mt $4,16
FPC-OM2SCSC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-SC M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM2SCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-LC M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM2SCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-ST M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM2STST2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-ST M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM2STLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-LC M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM2LCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX LC-LC M.Mode OM2 2mt $4,16
FPC-OM3SCSC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-SC M.Mode OM3 2mt $4,60
FPC-OM3SCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-LC M.Mode OM3 2mt $4,60
FPC-OM3SCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX SC-ST M.Mode OM3 2mt $4,60
FPC-OM3STST2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-ST M.Mode OM3 2mt $4,60
FPC-OM3STLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX ST-LC M.Mode OM3 2mt $4,60
FPC-OM3LCLC2DX Fiber Optik Patch Cord LSOH DX LC-LC M.Mode OM3 2mt $4,60
PIG TAILS FİBER OPTİK PIG TAIL KABLOLAR FİYAT
FPT-SM57SC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo SC S.Mode 1M g657 $1,32
FPT-SM52SC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo SC S.Mode 1M g652 $1,32
FPT-SM57ST1 Fiber Optik Pig Tail Kablo ST S.Mode 1M g657 $1,32
FPT-SM57LC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo LC S.Mode 1M g657 $1,32
FPT-OM2SC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo SC M.Mode OM2 1M $1,32
FPT-OM2ST1 Fiber Optik Pig Tail Kablo ST M.Mode OM2 1M $1,32
FPT-OM2LC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo LC M.Mode OM2 1M $1,32
FPT-OM3SC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo SC M.Mode OM3 1M $1,47
FPT-OM3ST1 Fiber Optik Pig Tail Kablo ST M.Mode OM3 1M $1,47
FPT-OM3LC1 Fiber Optik Pig Tail Kablo LC M.Mode OM3 1M $1,47

$1,90
 STANDART FİBER-BAKIR KABLO  STANDART FİBER OPTİK VE BAKIR DATA KABLOLARI FİYAT
CAT6-23AWG500 Cat6 HCS 23AWG UTP 500mt Bakir Kablo Makara 237,5
CAT6-23AWG500P Cat6 23AWG Polietilen Kılıf Dış Mekan 500mt Bakir Kablo Makara $237,50
FCB-SM52SJSA-004  4 CORE S.MODE G652D SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 0,432
FCB-SM52SJSA-008  8 CORE S.MODE G652D SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $0,52
FCB-SM52SJSA-012 12 CORE S.MODE G652D SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 0,612
FCB-SM52SJSA-024 24 CORE S.MODE G652D SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $1,01
FCB-OM2SJSA-004  4 CORE M.MODE 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 0,516
FCB-OM2SJSA-008  8 CORE M.MODE 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $0,68
FCB-OM2SJSA-012 12 CORE M.MODE 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 0,864
FCB-OM2SJSA-024 24 CORE M.MODE 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $1,48
FCB-OM3SJSA-004  4 CORE M.MODE OM3 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 0,744
FCB-OM3SJSA-008  8 CORE M.MODE OM3 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $1,15
FCB-OM3SJSA-012 12 CORE M.MODE OM3 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO 1,548
FCB-OM3SJSA-024 24 CORE M.MODE OM3 50/125 SLT ZIRHLI FİBER OPTİK KABLO $2,84
FCB-SM52SJSA-004A 4 CORE S.MODE G652D  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-SM52SJSA-008A 8 CORE S.MODE G652D  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-SM52SJSA-012A 12 CORE S.MODE G652D  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-SM52SJSA-024A 24 CORE S.MODE G652D  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-OM2SJSA-004A 4 CORE M.MODE 50/125  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-OM2SJSA-008A 8 CORE M.MODE 50/125  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-OM2SJSA-012A 12 CORE M.MODE 50/125  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
FCB-OM2SJSA-024A 24 CORE M.MODE 50/125  SLT ZIRHLI FO KABLO ASKI TELLİ  Sorunuz
SONLANDIRILMIŞ KABLOLAR SONLANDIRILMIŞ KABLOLAR  ( www.hazirfiber.com ) FİYAT
FSK-SM52LCLC4-0150 4 CORE S.MODE G652D PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 150M 188,16
FSK-SM52LCLC4-0200 4 CORE S.MODE G652D PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 200M $218,88
FSK-SM52LCLC4-0250 4 CORE S.MODE G652D PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 250M 249,6
FSK-OM2LCLC4-0150 4 CORE M.MODE OM2 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 150M $208,32
FSK-OM2LCLC4-0200 4 CORE M.MODE OM2 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 200M 245,76
FSK-OM2LCLC4-0250 4 CORE M.MODE OM2 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 250M $283,20
FSK-OM3LCLC4-0150 4 CORE M.MODE OM3 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 150M 257,28
FSK-OM3LCLC4-0200 4 CORE M.MODE OM3 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 200M $311,04
FSK-OM3LCLC4-0250 4 CORE M.MODE OM3 50/125 PRO ZIRHLI LC - LC  HAZIR FİBER KABLO 250M 364,8
FAP-SM57DX3-0150 ZIRHLI 2X3MM G657 DX KABLO ( SC/LC/ST )   100M MAVİ ZIRHLI $112,00
FAP-SM57DX3-0200 ZIRHLI 2X3MM G657 DX KABLO ( SC/LC/ST )   200M MAVİ ZIRHLI 216
FSK-SM57S104-0150 4 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M $178,08
FSK-SM57S108-0150 8 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 253,6
FSK-SM57S112-0150 12 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M $343,52
FSK-SM57S124-0150 24 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 636,32
FSK-SM57S104-0200 4 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M $210,72
FSK-SM57S108-0200 8 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 290,08
FSK-SM57S112-0200 12 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M $388,64
FSK-SM57S124-0200 24 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 715,04
FSK-SM57S104-0250 4 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M $243,36
FSK-SM57S108-0250 8 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 326,56
FSK-SM57S112-0250 12 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M $433,76
FSK-SM57S124-0250 24 CORE S.MODE G652D S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 793,76
FSK-OM2S104-0150 4 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M $192,48
FSK-OM2S108-0150 8 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 293,92
FSK-OM2S112-0150 12 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M  $461,60
FSK-OM2S124-0150 24 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 740
FSK-OM2S104-0200 4 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M $229,92
FSK-OM2S108-0200 8 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 343,84
FSK-OM2S112-0200 12 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M  $546,08
FSK-OM2S124-0200 24 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 853,28
FSK-OM2S104-0250 4 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M $267,36
FSK-OM2S108-0250 8 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 393,76
FSK-OM2S112-0250 12 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M  $630,56
FSK-OM2S124-0250 24 CORE M.MODE OM2 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 966,56
FSK-OM3S104-0150 4 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M $244,32
FSK-OM3S108-0150 8 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 400,48
FSK-OM3S112-0150 12 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M  $548,00
FSK-OM3S124-0150 24 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 150M 1028
FSK-OM3S104-0200 4 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M $299,04
FSK-OM3S108-0200 8 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 485,92
FSK-OM3S112-0200 12 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M  $661,28
FSK-OM3S124-0200 24 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 200M 1237,28
FSK-OM3S104-0250 4 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M $353,76
FSK-OM3S108-0250 8 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 571,36
FSK-OM3S112-0250 12 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M  $774,56
FSK-OM3S124-0250 24 CORE M.MODE OM3 50/125 S1 ZIRHLI ( SC/LC/ST ) HAZIR FİBER KABLO 250M 1446,56
 
     
Fiber Optik Kablo
   NET KAMERA ve FİBER OPTİK İLETİŞİM SİSTEMLERİ  
   TEL: 0(262) 324 70 41 - 42 FAX: 0 (262) 324 70 45  
   Her hakkı saklıdır. © 2010 fiber-optik.net